REŠTAURÁCIA

Vychutnajte si jedlo na letnej terase priamo pri mori s výhľadom na západy slnka. Ponúkame špeciality z dalmatínskej, talianskej, slovenskej ale aj českej a maďarskej kuchyne a najlepší výber zo steakov v okolí. Varíme z čerstvých potravín, ktoré odkupujeme od lokálnych farmárov. Reštaurácia je otvorená od ranných hodín, kde si môžete vychutnať rannú kávu, domáce fresh šťavy, či iné nápoje z našej ponuky. Samozrejme vám tiež ponúkame obedy a večere už spomenutých medzinárodných kuchýň.

Podporujeme lokálnych dodávateľov a predajcov. Pochutnáte si tak na čerstvých rybách, ovocí a šťavách, či zelenine. Každý hosť si naviac môže nazbierať levanduľu, rozmarín, bobkové listy alebo figy, v závislosti na ročnom období.

Varíme na extra panenskom olivovom oleji, solíme so soľou zo soľných plantáží v meste Ston a jedlá dochucujeme bylinkami nazbieranými na ostrove. 

Pre sezónu 2020 sme pre Vás pripravili  úplne nový tím s bohatými skúsenosťami.

Jedálny lístok je k nahliadnutiu tu http://www.h-s-r.sk/index.php?id=5&gi=70
PIRAT BAR & GRILL

Ani večer sa s nami nebudete nudiť. Bar s prízemnou a strešnou terasou disponuje vyhliadkou na zátoku Blace, protiľahlý poloostrov Pelješac, vzdialené ostrovy Korčula a Vis, vnútrozemský horský masív Biokovo, ako aj vzdialený Ston. K dispozícii sú dva druhy piva - Svijany a Plzeň. Samozrejme myslíme aj na najmenších, ktorým ponúkame domáce 100 % ovocné šťavy.

Nezabúdame ani na milovníkov vín a preto vám ponúkame výber z bieleho alebo ružového vína z Talianska, Rakúska, Nemecka, Česka, Slovenska, Chorvátska. Bar je otvorený klientom sedem dní v týždni od rána až do posledného hosťa.

Vínna karta je k nahliadnutiu tu  http://www.h-s-r.sk/index.php?id=5&gi=71