REŠTAURÁCIA

Vychutnajte si jedlo na letnej terase priamo pri mori s výhľadom na západy slnka. Ponúkame špeciality z dalmáckej, talianskej, slovenskej ale aj českej kuchyne a najlepší výber zo steakov v okolí. Varíme z čerstvých potravín, ktoré odkupujeme od lokálnych farmárov. Reštaurácia je otvorená od ranných hodín, kde si môžete vychutnať rannú kávu, domáce fresh šťavy, či iné nápoje z našej ponuky. Samozrejme vám tiež ponúkame obedy a večere už spomenutých medzinárodných kuchýň.

Podporujeme lokálnych dodávateľov a predajcov. Pochutnáte si tak na čerstvých rybách, ovocí a šťavách, či zelenine. Každý hosť si naviac môže nazbierať levanduľu, rozmarín, bobkové listy alebo figy, v závislosti na ročnom období.

Varíme na extra panenskom olivovom oleji, solíme so soľou zo soľných plantáží v meste Ston a jedlá dochucujeme bylinkami nazbieranými na ostrove. Gastronómia
Gastronómia
Gastronómia
Gastronómia
Gastronómia
Gastronómia
Gastronómia
Gastronómia


PIRAT BAR

Ani večer sa s nami nebudete nudiť. Bar s prízemnou a strešnou terasou disponuje vyhliadkou na zátoku a ako jediný na ostrove čapujeme pivo Plzeň. Samozrejme myslíme aj na najmenších, ktorým ponúkame okrem domácich 100 % ovocných štiav aj kofolu a hroznovú šťavu.

Nezabúdame ani na milovníkov vín a preto vám ponúkame výber z bieleho alebo ružového vína z Talianska, Rakúska, Nemecka, Česka, Slovenska, Chorvátska. Bar je otvorený klientom sedem dní v týždni od rána až do posledného hosťa.

Plusom nášho baru je gramofón, kde hráme na prianie z veľkého výberu LP dosiek, kde sa nachádzajú hlavne stará klasika (od AC/DC po ZZ top).